Festas de María Pita na Coruña. Parte III

Última semana do Festival Faranduleando das Festas de María Pita na Coruña. Este é o programa para esta semana.

18 de agosto

  • 12 horas | Talleres les piafs de La Chaise a Porteurs (Francia) | Plaza de Mariñeiros | *Se chove: Centro Sociocultural Ágora
  • 18.30 horas | Les piafs de  La Chaise a Porteurs (Francia) | Plaza de Mariñeiros | *Se chove: Centro Sociocultural Ágora
  • 18.30 horas | A maleta da avoa con Raquel Queizás  | Plaza de A Cubela | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 20 horas | Marusía de Teatro Babaluva | Plaza de A Cubela | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 18.30 horas | Amada & Amador, encuentro en la luna de Alas de Circo (Andalucía)  | Plaza de Azcárraga | *Se chove: Fundación Luís Seoane
  • 18.30 horas | Petit Circ de Fadunito (Cataluña) | Paseo de Riazor | *Se chove: Frontón Municipal (Palacio de los Deportes)
  • 20 horas | Al tun tun de Teatro móbil (Cataluña) | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos
 19 de agosto
  • 12 horas | Talleres Les Piafs de La Chaise a Porteurs (Francia) | Parque Europa | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 18.30 horas | Les Piafs de La Chaise a Porteurs (Francia) | Parque Europa | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 18.30 horas | Petit Circ de Fadunito (Cataluña) | Calle Barcelona (Avda. de Finisterre)
  • 20 horas | Clowntamination de Rudi Dudi (Bélgica-Galicia) | Calle Barcelona (Avda. de Finisterre)
  • 18.30 horas | Divenire con Circle of trust (Zaragoza) | Plaza de Casares Quiroga
  • 20 horas | Carapuchiña vermella e o lobo de Danthea Teatro | Plaza de Casares Quiroga
  • 20 horas | Vaya Circo! O novo show de Kanbaiota | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos

20 de agosto

  • 18.30 horas | Divenire de Circle of trust (Zaragoza) | Calle Barcelona (Calle Agra del Orzán) | *Se chove: mercado de Las Conchiñas
  • 20 horas | Amada & Amador, encuentro en la luna de Alas de Circo (Andalucía) | Calle Barcelona (Calle Agra del Orzán) | *Se chove: mercado de Las Conchiñas
  • 18.30 horas | Historia dunha semente de Caramuxo Teatro| Peatonal de La Gaiteira | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 20 horas | Carapuchiña vermella e o lobo de Danthea Teatro | Peatonal de La Gaiteira | *Se chove: Fórum Metropolitano
  • 20 horas | Petiscos musicais de Os tres tenedores | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos

21 de agosto

  • 18.30 horas | Atchoum de Jean Philippe (Francia)  | Plaza de la Tolerancia | *Se chove: Conservatorio de música
  • 20 horas | La bicicleta deArturello di Pópolo (Argentina) | Plaza de la Tolerancia | *Se chove: Conservatorio de música
  • 18.30 horas | Marusía de Teatro Babaluva | Novo Mesoiro | *Se chove: Centro Cívico de Novo Mesoiro
  • 20 horas | Experimentación de juego libre con Pequeteca | Novo Mesoiro | *Se chove: Centro Cívico de Novo Mesoiro
  • 20 horas | Imbalance de Andy Snatch (Inglaterra) | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos

22 de agosto

  • 18.30 horas | La bicicleta de Arturello di Pópolo (Argentina)  | Paseo de Los Puentes | *Se chove: Frontón Municipal
  • 20 horas | Rêves d’été (Sueños de verano) de Circo Pitanga (Suiza-Israel)  | Paseo de Los Puentes | *Se chove: Frontón Municipal
  • 18.30 horas | Veloz como el rayo de Javi Javichy (Zamora) | Plaza de Azcárraga | *Se chove: Fundación Luís Seoane
  • 18.30 horas | Imbalance de Andy Snatch (Inglaterra) | Sagrada Familia | *Se chove: Centro Cívico de La Sagrada Familia
  • 18.30 horas | “Remor de Res de Res (Mallorca) – Danza Escena | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos

23 de agosto

  • 12 horas | Alegre divertimento de Arutrello di Pópolo (Argentina) | Plaza de Lugo | *Se chove: biblioteca de Durán Loriga
  • 13.30 horas | Contos Tirititaum | Plaza de Lugo | *Se chove: biblioteca de Durán Loriga
  • 18.30 horas | Veloz como el rayo de Javi Javichy (Zamora) | Los Mallos – Ángel Senra | *Se chove: Centro Cívico de Los Mallos
  • 20 horas | Dous paiasos en máis apuros de Os sete magnificos máis un  | Los Mallos – Ángel Senra | *Se chove: Centro Cívico de Los Mallos
  • 18.30 horas | Clowntamination de Rudi Dudi (Bélgica-Galicia)  | Campo de Marte | *Se chove: Centro Social
  • 20 horas | Improcadabra de La Tuerka 27 | Campo de Marte | *Se chove: Centro Social
  • 20 horas | Circus de Circo Pitanga (Suiza-Israel) | Explanada del Parrote | *Se chove: Colegio Dominicos

24 de agosto

  • 13 horas | Improcadabra de La Tuerka 27  | Parque de Santa Margarita | *Se chove: soportales de la Casa de las Ciencias
  • 17 horas | Dous paiasos en máis apuros de Os sete magníficos máis un | Parque de Santa Margarita | *Se chove: soportales de la Casa de las Ciencias
  • 18 horas | Malabreikers de Madrid | Parque de Santa Margarita | *Se chove: soportales de la Casa de las Ciencias
  • 19 horas | Veloz como el rayo de Javi Javichy (Zamora) | Parque de Santa Margarita | *Se chove: soportales de la Casa de las Ciencias
  • 20 horas | Clowntamination de Rudi Dudi (Bélgica-Galicia) | Parque de Santa Margarita | *Se chove: soportales de la Casa de las Ciencias
  • 18.30 horas | Circo Chosco | Plaza Elíptica (Los Rosales) | *Se chove: Centro Cívico de Los Rosales
  • 20 horas | Improcadabra de La Tuerka 27  | Plaza Elíptica (Los Rosales) | *Se chove: Centro Cívico de Los Rosales
  • 20 horas | Rêves d’été (Sueños de verano) de Circo Pitanga (Suiza-Israel)  | Explanada del Parrote | *Si llueve: Colegio Dominicos

 

 

Escribe un comentario